4e afd. 27 juni 1974 82 Afdeling 11. Bepalingen m.b.t. het wandeibos Groenendaal Artikel 99. Onder Groenendaai wordt verstaan het gemeenteeigendom, gelegen tussen de Van Merlenvaart, de Glipper Dreef, de zuidgrens van de voormalige buitenplaats "Meer en Berg" en de Herenweg. Artikel 100. Groenendaal is met inachtneming van het in de volgende artikelen bepaal- de voor het pubiiek toegankel ijk, metuitzonde^ingvan die gedeelten en opstallen waarvan de vrije toegang, hetzij door de aard van de bestem- ming, hetzij anderszins op voor het pubiiek biijkbare wijze niet is toe- gestaan. Artikel 101. 1. Op de Sparrenlaan, de Bosbeeklaan, de Molenlaan en de hoofdrijbaan van de Vrijheidsdreef wordt alle verkeer toegelaten. 2. Burgemeester en wethouders zijn evenwel bevoegd te bepalen dat op de in het eerste lid genoemde ianen en rijbaan het verkeer van door hen aan te wijzen vervoermiddelen geheel of gedeeltelijk zal zijn verboden. Dit verbod moet op duidelijke wijze ter plaatse ker.baar worden geraaakt. 3. Op alle overige wegen en paden wordt alleen verkeer van voetganaers, met inbegrip van kinderwagens en invaiidenwagens, toegelaten, tenzij burgemeester en wethouders anders bepalen en daarvan ter plaatse op duideiijke wijze doen blijken. 4. Het is verboden voertuigen elders te hebben dan op wegen waarop het verkeer met die voertuigen is toegelaten en op in het bos voor par- keren aangewezen plaatsen. Artikel 102. Het is verboden in Groenendaal verversingen en andere voorwerpen ten ver- koop aan te bieden, kramen tenten e.d. op te richten, vermakelijkheden, wedstrijden en andere attracties te houden, anders dan op standplaatsen welke daartoe bij besluit van burgemeester en wethouders worden verpacht, dan wel - voor zover daartoe geen standpiaatsen behoeven te woraen inge- nomen - anders dan krachtens een vergunning van burgemeester en wethou- ders. Artikel 103. Het bepaalde in artikei 91 geldt eveneens met betrekkin'g tot Groenendaal H00FDSTUK IV. Openbare zedelijkheid. Artikel 104. 1. Het is aan een persoon van wie redelijkerwijze kan worden aangenomen, dat deze zich aan ontucht overgeeft, verboden: -20-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 57