4e afd. 27 juni 1974 83 d. de terreinen tussen de Van Merlenvaart en de Dr. Schaepmanlaan (ten oosten van de Glipper Dreef). Een ontwerp-bestemmingsplan voor deze terreinen (plan "Merlenhoven") is onlan9s in de raadscommissies voor Openbare Merken en Volkshuis- vesting behandeld; het wettelijk voorgeschreven vooroverleg hierover zal binnenkort worden geopend. e. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, weike zich van de Ringvaart af in een strook van 110 m uitstrekken in noordwesteiijke richting tot aan de zuidwestelijke grens van het plan "Glip I". Een nieuw voorbereidingsbesluit is nodig in verband met de van'het streekplan afwijkende bestemming volgens het bestemmingsplan.. f. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voor zover gelegen m de nog van kracht zijnde herziening 54 van het bestemmingsplan. Deze herziening, vastgesteld in 1930, is geheel verouderd. Voor de nog onbebouwde terreinen langs de Prinsenlaan en de Kadijk is een open bebouwing toegestaan van ten hoogste twee woningen aaneen, terwijl langs de zuidkant van de Prinsenlaan een rij winkels gê- sticht zou mogen worden. Een nieuw bestemmingspian zal worden voor- bereid. g. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefsiaan en ten westen van de Blekersvaartweg. Deze terreinen zullen worden opgenomen in het plan Binnenweg en omgeving. Behaive voor de genoemde terreinen achten wij een voorbereidingsbesluit gewenst voor: (h.) het gedeelte van de terreinen van "Meer en Bosch" waarop de sociale werkplaats heeft gestaan, welke door brand is verwoest. Voor deze werkpiaats was indertijd een vergunning ex artikei 20 van de Weder- opbouwwet verleend, doch aanpassing van het bestemmingsplan is al- tijd achterwege gebleven. Het bestuur van "Meer en Bosch" heeft on- langs een pian ingediend voor de bouw van een nieuwe werkplaats. De ver9unnin9 hiervoor kan - zolang het bestemmingspian niet is aan- gepast - alieen worden verleend met toepassing van artikel 19 van de -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 92