4e afd. 27 juni 1974 83 8. het gedeelte van het terrein van "Meer en Bosch" nabij de Glipper Dreef, waarop de door brand verwoeste sociale werkplaats heeft ge- staan; 9. de terreinen van de Hervormde Gemeente aan de Achterweg, II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burge- meester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen oi ue laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normaiS onuet- houdswerkzaamheden; a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegen- heden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, aeponeren, lozen of storten van al dan niet af- gedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken vocr- werpenstoffen of produkten, alsmede het aanleggen of in- richten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voor- zover een en ander noodzakelijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of. natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bos- bedrijf, en een en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds piaats vond op het tijd- stip van inwerkingtreding van dit besluit en een en ander bovendien betreft niet-afgedankte landbouwvruchten en pro- dukten; 2. Binnen de erven van bedrijfsgebouwen en wom'ngen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meei

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 95