3e afd. 27 juni 1974 79 GARANTIE HYPOTHECAIRE LENINGEN WONINGBOUW GELEERDENWIJK e p- De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvragen van 11 op bijgaande lijst vermeide personen tot het garanderen van rente en aflossing van leningen te verstrekken door de N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenter, te Hoevelaken onder verband van eerste hypotheek op de door hen te bouwen woningen ge- legen ten noorden van de Eykmaniaan en ten oosten van de Leidsevaart te Heemstede; overwegende dat de woningen voldoen aan de "voorschriften en wenken voor het ontwerpen van woningen 1965"; overwegende dat de kosten van het verkrijgen van de woningen, na toe- passing van aftrek voor fundering en de eventuele kosten van de gara- ge, niet meer zulien bedragen dan het grensbedrag vastgesteid in bijlage II, tabei a, van de Beschikking geiaelijke steun eigen woningen 1968; overwegende dat de woningen nog niet voor bewoning gereed zijn ge- komen geiet op artikel 63 van de Woningwet, de artikelen 2,9,15 en 32 van het Besluit geldelijke steun volkshuisvesting, de artikelen 15 en 16 van de Beschikking geldeiijke steun eigen woningen 1968 en artikel 2, eerste lid, van de Beschikking voorschriften woningen en verzorgings- tehuizen voor bejaarden; BESLUIT 1. onder voorwaarde van deelneming uit 's Rijks kas, als bedoeid onder 2, rente en aflossing te garanderen van de leningen cp de bij dit besluit behorende staat, zulks onder de voorwaarden en bepalingen voor het garanderen van rente en aflossing van een

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 9