2e afd. 29 augustus 1974 102 III Artikel 5, 2e lid, wordt gelezen als volgt: 2. Het in lid 1, onder e, bedoelde bedrag is: a. in geval van verplaatsing of indiensttredinggelijk aan 12 procent van de jaarbezoidiging van belanghebbende op de dag waarop de nieuwe woning kan worden betrokken, met dien verstande dat het bedrag niet minder bedraagt dan 12 procent van het jaarbedrag van het maximum van de salarisschaal be- horende bij de rang van adjunct-commies A, welk schaalbedrag dient te worden verhcogd met de vakantie-toelage. Het overeenkomstig het vorenstaande berekende bedrag wordt vermeerderd met f 100,-- voor eik tot het gezin behorende medeverhuizende en ten laste van de belanghebbenae komende kind. b. in geval van een verplaatsing binnen drie jaren na een eer- dere verplaatsing of na een verhuizing als gevolg van indienst- treding, dan wel een verplaatsing binnen drie jaren na een eerste inrichting, mits die eerste inrichting binnen het woongebied als bedoeld in artikel F 18 van het Algemeen Ambte- narenreglement heeft plaats gevonden, gelijk aan 14 procent van de jaarbezoldiging van belanghebbenae op de dag, waarop de nieuwe woning kan worden betrokken, met dien verstande dat het bedrag niet minder bedraagt dan 14 procent van het jaar- bedrag van het maximum van de salarisschaal behorende bij de rang van adjunct-commies A, weik schaalbedrag dient te worden verhoogd met de vakantie-toelage. Het overeenkomstig het vorenstaande berekende bedrag wordt vermeerderd met f 100,— voor elk tot het gezin behorende medeverhuizende en ten laste van de belanghebbende komende kind. IV In artikel 5, 3e lid, vervalt aan het slot de komma en de tekst na het woord jaarbezoldiging en wordt daarvoor in de plaats toege- voegd de volgende redactie: "van belanghebbende op de dag waarop de nieuwe woning kan worden betrokken, vermeerderd met f 100,voor elk tot het gezin be- -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 39