<le afd. Heemstede, 6 augustus 1974. Aan de Raad, De Stichting Jeugdwerk Hervormde Gemeente heeft ten behoeve van haar jeugdhuis aan de Herenweg 111 twee jeugdwerkleiders in dienst, waar- van de salariskosten vrijwel geheel door het rijk en de gemeente worden vergoed. Het stichtingsbestuur acht het, gelet op de omvang van de werkzaam- heden en het aantal bezoekers van het jeugdhuis, noodzakelijk dat een derde jeugdwerkleider wordt aangesteld. Hierover heeft uitvoerig overleg plaats gehad met de Inspectie Jeugd- zaken van het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk en vertegenwoordigers van ons college. Genoemde inspectie heeft zich onlangs bereid verklaard medewerking te verlenen aan de subsidiëring van een derde kracht, mits ook het gemeentebestuur de salariskosten subsidiabel verklaart. Onder verwijzing naar de voor u ter inzage gelegde stukken stellen wij u voor te besluiten tot verhoging van .het gemeentelijk subsidie bij aanstel1ing van een derde.jeugdwerkleider. Het bestuur van de Stichting 't Oude Posthuis heeft eveneens verzocht in te stemmen met de aanstelling van een derde beroepskracht (ten be- hoeve van het jeugdhuis aan de Herenweg 96 en de dependance aan de Molenwerfslaan) Ook over dit verzoek heeft overleg plaats gehad met de Inspectie Jeugdzaken van het ministerie van C.R.M. en een delegatie van ons col- lege. Overeenkomstig de uitkomsten van dit overleg hebben wij besloten u voor te stellen ook het verzoek van de Stichting 't Oude Posthuis in te willigen. Wellicht ten overvloede herinneren wij eraan dat het gemeentelijk sub- sidie ingevolge uw besluit van 28 februari j.l., nr. 36, 45% van de -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 55