29 augustus 1974 le WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT 111 Heemstede, 6 augustus 1974. Aan de Raad, în een circulaire van 1 november 1972, nr. 6279, heeft het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke per- soneelsaangelegenheden een aantal wijzigingen aanbevoien van het model-Ambtenarenreglement, dat tot leidraad heeft gediend voor het Algemeen Ambtenarenreglement dezer gemeente, vastgesteld bnj uw be- sluit van 29 april 1970, nr. 45. Enkele van deze wijzigingen hebben ten doel de tekst van het Algemeen Ambtenarenreglement beter leesbaar te maken en eventuele twijfel om- trent de toepassing uit te siuiten. Deze wijzigingen behoeven naar onze mening geen verdere toelichting. Nu de vergoeding voor de thuiswachtdienst is geregeld in artikel 17 van de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1971 (vide uw besluit van 28 juni 1963, nr. 64) is het 2e lid van artikel C 4, waarin de rege- Ting van deze vergoeding aan ons college werd overgelaten, overbod^g geworden. In punt V van bijgevoegd ontwerp-besluit is de vervallen- verklaring van dit artikel-lid dan ook geregeld. Met de wijziging van artikel D 4, opgenomen in de punten VI en VII van bijgevoegd ontwerp-besluit, wordt beoogd een aanpassing van de vakantieuitkering aan het voor het rijkspersoneel geldende percen- tage Ten einde te voorkomen, dat voor elke verhoging in het per- centage van de vakantie-uitkering het Algemeen Ambtenarenreglement zou moeten worden gewijzigd is de voorgestelde redactie gekozen. Tenslotte is een aantai wijzigingen noodzakelijk gebleken om een betere aansluiting te verkrijgen bij de sociale verzekeringswetge- ving, aismede om een adequate voorziening te garanderen als in die wetten voor werknemers in het bedri.jfsleven is neergelegd. Voor een uitgebreidere toelichting mogen wij verwijzen naar de in de aanhef van dit voorstel bedoeide circulaire, welke voor uw leden bij de stukken ter inzage ligt. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 79