111 b. Aan het in artikel D 4, 2e lid, bepaalde wordt toegevoegd de volgende zin: Indien hij geen volledige dagtaak vervult, doch bij het ver- vullen van een volledige dagtaak recht zou hebben op de mini- mum vakantietoelage, ontvangt hij een bedrag, dat zich ver- houdt tot de minimum vakantietoelage als het aantal gewerkte uren tot de normale werktijd. VIII. In artikel D 4, lid 7, onder a, worden de woorden "artikel E 13, lid 1 en 2" vervangen door de woorden artikel E 13, leden 1, 2 en 5". IX. In artikel D 5, lid 2, wordt het woord "zeventien" gewijzigd in "negentien". X. Artikel E 6, lid 2, onder b, wordt gelezen als volgt: b. de ambtenaar door zijn toedoen er de oorzaak van is dat con- trole bij ziekte niet kan plaatshebben, weigert zich te onder- werpen aan een door burgemeester en wethouders gelast genees- kundig onderzoek, dan welna voor zulk een onderzoêk te zijn opgeroepen, zonder geldige reaen niet verschijnt. XI. Artikel E 10, lid 1, wordt gelezen als volgt: De ambtenaar, die onderworpen is geweest aan een geneeskundig onderzoek, als bedoeld in artikel E 9, lid 2 of 3, kan - indien in verband met de bij het onderzoek gebleken 1ichamelijke of psychische toestand het belang van de ambtenaar of dat van de dienst dit vordert - door burgemeester en wethouders buiten dienst worden gesteld. XII. In artikel E 12, lid 3, wordt aan het slot van de eerste voizin na de woorden "dit pensioen" de punt vervangen door een komma en worden toegevoegd de woorden "zonder dat daarop bepalingen in- zakeinbouw vanA.O.W/A.W.W. zijn toegepast". XIII. In artikel E 13, lid 1, wordt de eerste volzin gewijzigd als volgt: a. tussen de woorden "wordt" en "hij" wordt tussen gedachten- strepen de volgende zin opgenomen: 2e afd. 29 augustus 1974

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 82