111 cdegene die in het genot is van een herplaatsingswachtgeld als bedoeld in artikel K 7 van de Algemene burgerlijke pensioenwet. d. Op de negende regel van lid 5 (nieuw) wordt het cijfer 3 ver- vangen door 4. e. In de eerste zin van lid 6 (nieuw) worden de cijfers 3 en 4 vervangen door 4 en 5. f. In lid 7 (nieuw) wordt onderdeel b geschrapt en worden de onderdelen c t/m f gewijzigd in resp. b t/m e. g. In lid 9 (nieuw) wordt aan de opsomming van artikelen toege- voegd artikel E 11. XVI. Aan artikel E 13 wordt toegevoegd een tiende en elfde lid, luidende: 10. Zo spoedig mogelijk na het overlijden van-de gewezen ambtenaar die in het genot was van een uitkering als bedoeld in de leden 1, 2, 4 of 5 van dit artikel, wordt aan de in artikel H 15 be- doelde personen en met overeenkomstige toepassing van dat arti- kel een bedrag uitgekeerd gelijk aan de uitkering welke belang- hebbende op de dag van overlijden genoot, berekend over een tijdvak van 3 maanden. Het vorenstaande geldt met dien verstande dat indien de uitke- ring bedoeld in het eerste lid was gedaald tot 80% dan wel de ujtkering bedoeld in het vierde lid was berekend naar een per- centage van arbeidsongeschiktheid van 80 of meer, de uitkering wordt berekend naar 100% van de, met inachtneming van de aan de hand van algemene bezoldigingswijzigingen aangepaste, laatstelijk genoten bezoldiging. 11. Op de uitkering als bedoeld in het vorige lid wordt in minde- ring gebracht het bedrag van de uitkering waarop de nagelaten betrekkingen van de gewezen ambtenaar ter zake van diens over- lijden aanspraak kunnen maken krachtens artikel Q 6 van de Algemene burgerlijke pensioenwet dan wel krachtens enig wette- lijk voorgeschreven verzekering tegen ziekte of arbeidsonge- schi ktheid. -6- 2e afd. 29 augustus 1974

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 84