28 november 1974 158 Voor aanstel1ing kan slechts in aanmerking komen hij die: a. van onbesproken levensgedrag is en geacht kan worden de voor de brandweerdienst vereiste karaktereigenschappen te bezntten; b. voldoet aan de bij aanstelling van vrijwillig brandweerpersoneel qestelde geneeskundige keuringseisen, overeenkomstig de terzake geldende ministeriële richtlijnen, blijkende uit een geneeskun- dig onderzoek van een daartoe door burgemeester en wethouders aangewezen geneeskundige; c. door de aard en de plaats van zijn dagelijkse werkzaamheden_en de ligging van zijn woninq geacht kan worden in staat te zijn zijn taak bij de gemeentelijke brandweer te vervullen. Artikel B 3. 1. Voor de vrijwilligers gelden de volgende rangen: adspi rant-brandwacht brandwacht 2e klasse brandwacht le klasse hoofdbrandwacht onderbrandmeester brandmeester adspirant-officier adjunct-hoofdbrandmeester hoofdbrandmeester hoofdbrandmeester le klasse -,nnon 2. De volgorde van opsomming van de m het eerstelid genoemde rangen is zodanig dat een eerder genoemde rang lager is dan een later ge- noemde. a. voldoet aan de in artikel B 2 gestelde eisen; b. een leeftijd van tenminstel8 en ten hoogste 30 jaar heeft. Artikel B 5. Voor aanstel 1 ing in de rang van adspirant-onderbrandmeester kan in aanmerking komen hij die: a. voldoet aan de in artikel B 2 gestelde eisen; b. een leeftijd van ten minste 25 en ten hoogste 30 jaar heeft; c voldoet aan de eisen van ontwikkeling welke worden gesteld om met goed gevolg.de opleiding voor de rang van onderbrandmeester te kunnen volgen. 2e afd. Artlkel B 2. adspi rant-onderbrandmeester adjunct-hoofdbrandmeester le klasse Artikel B 4. Voor aanstel1ing 'in de rang van adspirant-brandwacht kan in aanmerking komen hij die:

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 27