28 november 1974 158 d. de rang en de vergoeding welke de vrijwilliger worden toegekend; e. indien de aansteiling tijdelijk is, een zo nauwkeurig mogelijke aanduiding van die tijd. 3. Alle wijzigingen in de punten, vermeld in het tweede lid, worden de vrijwilliger ten spoedigste kosteloos schriftelijk medegedeeld. Artikei B 10. Aan de vrijwilliger wordt binnen het kader van een afzonderlijk vast- gesteide verordening een vergoeding toegekend. Artikei B 11. 1 De vrijwilliger die ingevolge wettelijke verplichting in werkelijke militaire dienst is, wordt geacht in zijn betrekking met verlof te zi jn. 2. Indien en voor zover de periode van werkelijke militaire dienst van de vrijwilliger meer dan twee maanden is, heeft hij gedurende deze periode geen recht op de aan zijn betrekking verbonden vaste ver- goeding 3 Indien de in het tweede lid bedoelde vrijwillige ambtenaar in de zin van de Algemene burgerlijke pensioenwet is, geniet hij gedu- rende de in dat lid bedoelde periode de aan zijn betrekkmg ver- bonden vaste vergoeding tot een bedrag hetwelk gelijk is aan het op hem te verhalen gedeelte van de pensioenbijdrage. HOOFDSTUK C BEVORDERING Artikel C 1. Voor bevordering tot brandwacht 2e klasse komt in aanmerking de adspirant-brandwacht die: a. een diensttijd in de rang van adspirant-brandwacht heeft van ten minste één jaar; b. het examen voor de rang van brandwacht 2e klasse, blijkens een diploma ten overstaan van de door de minister van binnenlandse zaken ingestelde beoordelingscommissie, met goed gevolg heeft afgelegd; c. naar het oordeel van burgemeester en wethouders voor de rang van brandwacht 2e klasse geschikt is. Artikel C 2. Voor bevordering tot brandwacht le klasse komt binnen het raam van de organieke sterkte in aanmerking de brandwacht 2e klasse die: a. een diensttijd in de rang van brandwacht 2e klasse heeft van ten minste achttien maanden; b. het examen voor de rang van brandwacht le klasse, blijkens een diploma ten overstaan van de door de minister van binnenlandse zaken ingestelde beoordelingscommissie, met goed gevolg heeft afgelegd. 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 29