_28 november 1974 158 heeft, geheel of gedeeltelijk inhouden: a. indien de ongeschiktheid tot werken bestond op het tijastip vöör de aanvang van de vervulling van de betrekking; b. indien hij niet binnen redeiijke termijn geneeskundige hulp inroept en niet zich gedurende het gehele verloop der ziekte onder behandeling blijft stellen of indien hij de voor- schriften van de behandeiende geneeskundige niet opvolgt; c. indien hij gedurende ongeschiktheid tot werken zich schuldig maakt aan gedragingen, waardoor zijn genezing wordt belem- merd d. indien het geneeskundig onderzoek voor een door burgemeester en wethouders aangewezen geneeskundige door toedoen van de vrijwilliger niet kan plaats hebben; e. indien hij niet zo spoedig mogelijk, in elk geval dinnen 24 uur, na het intreden der ongeschiktheid daarvan raededehng heeft gedaan aan burgemeester en wethouders, of indien hij zich niet houdt aan de controlevoorschriften welke door bur- gemeester en wethouders zijn vastgesteld; in het eerstge- noemde geval wordt de uitkering ingehouden over de dagen, voor- afgaande aan de tweede dag na die van ontvangst van de ziekte- melding; f. indien hij, na tijdig opgeroepen te zijn, niet verscheen of weigerde hetzij door of namens burgemeester en wethouders of de door dezen aangewezen geneeskundige gestelde vragen te beantwoorden of zich te iaten onderzoeken, hetzij te volaoen aan het voorschrift door of namens burgemeester en wethouders gegeven, om zich ter observatie te doen opnemen of te ver- blijven in een aangewezen inrichting; g. indien de vrijwilliger door of namens burgemeester en wethou- ders qegeven voorschriften in het belang van een behandeling of qenezing of tot behoud, herstel of ter bevordering van zijn arbeidsgeschiktheidzonder deugdeiijke gronden met opvolgt; h. indien hij zijn ongeschiktheid opzettelijk heeft veroorzaakt. Artikel D 4. 1. De vrijwilliger die wegens ongevaldat blijkens een geneeskundig onderzoek is ontstaan in verband met de vervulling van zijn be- trekking, arbeidsongeschikt wordt, heeft, zodra hij onafgebroyen 18 maanden arbeidsongeschikt is geweest, aanspraak op een uitke- rinq, wel ke afhankelijk van de mate van arbeidsongêschiKtheid door burgemeester en wethouders wordt vastgesteld voigens de be- palingen van de door de gemeente terzake afgesloten ongevallen- verzekering. 2. De uitkering wordt zo spoedig mogeiijk uitbetaaid. 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 33