4e afd. 28 november 1974 VERKOOP STROKEN GROND AAN DE IJSSELLAAN 161 De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 12 november j.l.î BESLUIT te verkopen aan: N.H. Dubelaar, Amstellaan 28, alhier, een strook grond, ter grootte van 67 m2, deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie B, nummer 8050, voor de prijs van 2.010,--; P.J. van Klaveren, IJssellaan 1, alhier, een strook grond ter grootte van 78 m2, deel uitmakende van genoemd perceelvoor de prijs van 2.340, G.J. Schuitemaker, IJssellaan 7, alhier, een strook grond, ter groot- te van 75 m2, deel uitmakende van genoemd perceelvoor de prijs van f 2.250, J.J. Robijns, IJssellaan 13, alhier, een strook grond, ter grootte van 80 m2, deel uitmakende van genoemd perceelvoor de prijs van 2.400,- welke genoemde stroken zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende tekemng nr. 1.248.7.2; te bepalen dat de verkopen zullen plaats vindei onder de gebruikelijke voorwaarden, alsmede onder de volgende bijzondere voorwaarden: aan de gemeente zal uitsluitend ten behoeve van het hebben, onder- houden en zo nodig vernieuwen van een waterleiding met de daarbij behorende aansluitingen het recht van opstal worden verleend op de te verkopen grond, zulks voor onbepaalde tijd en onder afstanddoe- mng van het recht tot beëindiging, bedoeld in artikel 766 van het Burgerlijk Wetboek, alsmede onder de verplichting voor de gemeente om na het uitvoeren van werkzaamheden voor het onderhouden of ver- nieuwen van de waterleiding het terrein op haar kosten in de oor- spronkelijke staat terug te brengen en alle eventueel tengevolge van die werkzaamheden aan de eigendommen van de eigenaar van de grond toegebrachte schade te herstellen of te vergoeden;

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 62