26 NDV. 137-1 .aQ-rioccmbe*1 1974 1^1 4,-- 1." 3. Een bewijs van Nederlanderschap 2,5Û 4. Legalisatie van een handtekemng 5. Een verklaring omtrent het gedrag 6. Het aanbrengen van een adreswijziging op een rijbewijs 7. Elke andere dan de onder 1 t/m 6 genoemde verklaringen welke in het bijzonder belang van betrokkenen wordt op- 4 gemaakt J. Woonvergunningen. Het verstrekken van inlichtingen omtrent verleende vergunningen ingevolge artikel 1 van de Woonruimtewet 1947, StblH 291, bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen f 80,— 100 inlichtingen 120,— 200 inlichtingen 200,-- Een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum .s overeengekomen. Gehele of gedeelteiijke terugbetaling van een m'et of niet ten volle gebruikt abonnement vindt niet plaats. K. Ändere administratieve diensten. 1. Het verstrekken van een inlichting uit poltierapporten be- treffende aanrijdingen of andere ongevallen, diefstalien of verloren, c.q. vermiste voorwerpen aan een verzekerings- maatschappij 2. Het verstrekken van een niet hierboven onder II genoemde administratieve dienst, met uitzondering van het monde- ling verstrekken van inlichtingen en de afgifte van be- wijzen van onvermogen Artikel II. Deze verordening treedt in werking met ingang van de eerste dag van de maand volgende op die, waarin de Koninklijke goedkeuring ter kenms van burgemees- ter en wethouders is gebracht, met dien verstande dat het thans geldende -15- 10,- 4,- 4e afd. ii o 5Q

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 21