4e afd. 20 december 1974 AANK00P KRAAKPERS-VUILNISAUTO 173 Heemstede, 3 december 1974. Aan de Raad, factoren: - de laatste jaren is het aantal woningen in Heemstede en Bennebroek vrij aanzienlijk toegenomen (voor onze gemeente is de vermeerdering sedert 1 januari 1971 1100 wooneenheden)daarbij komt dat binnenkort nog verscheidenen woningen gereed komen, o.m. in het noordelijk deel van de Geleerdenwijk, aan de Strawinskylaan en in het zuidoosteljke deel van de Schouwbroekerpolder; - mede door een daling van het soortgelijk gewicht van het vuil neernt het totale volume van het aangeboden vuil extra toe, - in 1973 werd het Diaconessenhuis in gebruik genomen, hetgeen even- eens een vergroting van de hoeveelheid op te halen vuil tot gevolg had; - per 1 januari 1974 werd een werktijdverkorting ingevoerd en per 1 april 1975 zal een verdere inkrimping plaats vinden. In verband met een en ander is de enige reserve-kraakpers-auto nu al 3J dag per week in het normale ophaalschema opgenomen, zodat gedurende die tijd geen reserve-wagen beschikbaar is. Met de aankoop van een nieuwe vuilnisauto is blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting een bedrag van rond S 125.000,— gemoeid. Wij geven u in overweging een krediet tot dit bedrag beschikbaar te steilen. In de ontwerp-bedrijfsbegroting van Openbare Werken voor 1975 is op de onderhavige aanschaffing reeds gerekend. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. De gemeentelijke reinigingsdienst zal in de loop van het volgende jaar de beschikking moeten krijgen over een nieuwe kraakpers-wagen. De noodzaak tot aanschaffing van deze wagen komt voort uit de volgende

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 51