175 Heemstede, 3 december 1974. Aan de Raad, De bouw van tijdelijke kantoorruimte ten behoeve van Openbare Werken en het Gas-, Water- en E1ektriciteitsbedrijfwaarvoor wij u afzonder- lijke voorstellen hebben aangeboden, is niet in overeenstemming met het vigerende bestemmingsplan "Terreinen Openbare Werken, Gemeente- bedrijven en omgeving", vastgesteld bij uw besluit van 30 mei 1968, nr. 59. De betrokken grond is daarbij deels bestemd voor bebouwmg voor bijzondere doeleinden (uitbreiding van "De Olijftak") en tuin bij die bebouwing en deels voor bedrijfsgebiedde bouw van kantoor- ruimte op die grond is niet toegestaan. De bouwvergunning voor de tijdelijke behuizing kan verleend worden met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Daartoe is het evenwel nodig dat de herziening van genoemd plan in voorbereiding wordt verklaard. Wij stellen u voor tot vaststelling van een voorbereidingsbesluit over te gaan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 3 decemberj.l. BESLUIT te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmings- plan "Terreinen Openbare Werken en Gemeentebedrijven", vastgesteld bij zijn besluit van 30 mei 1968, nr59. HEEMSTEDE, 20 december 1974. De Raad voornoemd, De/ecretaris, De voorzitt

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 57