2e afd. 20 december 1974 178 TIJDELIJKE KANT00RRUIMTE T.B.V. GAS-WATER- EN ELEKTRICITEITSBEDRIJVEN Heemstede, 3 december 1974. Aan de Raad, Op de bijzonder slechte huisvesting van de technische dienst van de gas-, water- en elektriciteitsbedrijven is reeds eerder gewezen. Zo werd bijvoorbeeld in de begroting van het gasbedrijf voor 1974 eer, kredietaanvrage aangekondigd. Tengevolge van een wijziging in de orga- nisatie is deze kwestie nog urgenter geworden. Aanvankelijk lag het in bedoeling één tijdelijk gebouw te stichten zo- wel ten behoeve van het bedrijf voor Openbare Werken als voor de Gas-, Water- en Elektriciteitsbedrijven. Hieraan bleken te grote organisatorische bezwaren te kleven. In het te stichten gebouwtje zullen ondergebracht worden de distribu- tieafdelingen van gas, water en elektriciteit met openbare verlichting alsmede de installatiedienst. De benodigde bruto-oppervlakte bedraagt 130 m2. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting is voor het kantoorge- bouw inclusief eiektrische installatie, sanitair, verwarming, schilder- werk en vloerbedekking een bedrag van f 59.700,-- nodig. De verdere kosten zoals aansluitkosten gas, water en elektriciteit, riolering, telefoon, gordijnen, grondwerk en toezicht Openbare Werken vergen een bedrag van rond f 15.300,— De totale kosten bedragen derhalve f 75.000, Wij stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1974 | | pagina 65