27 februari 1975 VASTSTELLING UITGANGSPUNTEN BESTEMMINGSPLAN BINNENWEG EN OMGEVING 31 Heemstede, 11 februari 1975. Aan de Raad, Tijdens het voorbereiden van een bestemmingsplan voor de Binnenweg en omgeving kwam steeds duidelijker vast te staan dat de ontwikke- ling van het betrokken gebied afhankelijk is van een keuze tussen een groot aantal doeleinden. Wij hebben u voorgesteld deze keuze uit te stellen om de inwoners van onze gemeente de gelegenheid te bieden zich over de mogelijke uitgangspunten en de voorkeuren daartussén uit te spreken. De wijze waarop deze inspraakprocedure is gehouden is u bekend; zij staat beschreven op pagina 3 en 4 van het alle deelnemers uitgereik- te informatiebulletin, dat ook in uw bezit is. Dit informatiebulle- tin is een korte samenvatting van de aan de orde zijnde vraagstuk- ken. De gespreksgroepen hebben eveneens de beschikking verkregen over enkele exemplaren van de in voorgaande jaren uitgebrachte rap- porten. Wij achten het zeer gewenst dat u in ieder geval het infor- matiebulletin bestudeert, omdat de hierin vermelde gegevens van be- lang zijn voor de door u te nemen beslissingen.Aan de deelnemers zijn de vragen voorgelegd die in het verleden steeds weer bleken op te komen tijdens discussies, hearings en vergaderingen; vragen waarop regelmatig tegenstrijdige antwoorden werden gegeven. Het resultaat van'deze inspraakprocedure is neergelegd in de nota "op kleine schaal", dat in uw bezit is en als een bijlage bij dit pre-advies moet worden beschouwd. Wij zijn van mening dat de opzet van deze inspraakprocedure ge- slaagd is; de deelnemers hebben hun taak met enthousiasme en ernst vervuld; een woord van waardering en dank is hier zeker verantwoord, evenzeer voor het contactorgaan dat de gehele procedure heeft bege- leid. Thans zal uw college een beslissing moeten nemen over de doelstellin- gen welke bij het ontwerpen van het bestemmingsplan in acht genomen moeten worden. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 3