Wij stellen u voor hierbij dezeifde procedure te volgen als de deel- nemers aan de inspraakprocedure hebben gedaan. Deze procedure kent twee stappen. 1. Het beantwoorden van de vragen welke ook aan de deelnemers zijn voorgelegd. Deze vragen staan vermeld in bijiage 1 van het verslag "op kleine schaal". Het is derhalve de bedoeling dat per onderwerp (8 stuks) het antwoord wordt gegeven dat naar uw mening de meest gewenste ontwikkeling aangeeft. De keuze van de deelnemers aan de inspraakprocedure vindt u in het meergenoemde verslag op de pagi- na's 5 t/m 12. Het zal naar alle waarschijnlijkheid niet mogelijk zijn een ont- werp van het bestemmingsplan te vervaardigen waarin aan alle geko- zen ontwikkelingen volledig recht wordt gedaan. Het is daarom nood- zakelijk dat uw coilege aangeeft in weike volgorde van voorkeur de 8 gewenste ontwikkelingen moeten worden behandeld indien bij het ontwerpen van een plan (of een detail hiervan) blijkt, dat twee of meer ontwikkelingen niet tegelijkertijd kunnen plaatsvinden. De voorkeurbepaling van een aantal onderwerpen is weergegeven op pagi- na 4 van het rapport "op kleine schaal". 2. De ontwikkelingen welke zijn gekozen op de wijze als onder 1 is vermeld, moeten in volgorde van voorkeur worden geplaatst. Een goed hulpmiddel om zonder verwarring en zonder iets over te slaan daarin te slagen is het twee aan twee vergelijken van de onderwerpen. Ter vereenvoudiging stellen wij voor de gekozen ontwikkeiingen ten aanzien van a. de uitbreiding van de winkelvloeroppervlakte; b. de woningen aan de Binnenweg en de Raadhuisstraat; c. het karakter van het centrum niet bij het twee aan twee vergelijken van de gekozen ontwikkelin- gen te betrekken, maar zonder meer als uitgangspunten voor de ont- werpen vast te stellen. De kans dat deze uitgangspunten bij het ont werpen van een plan met elkaar of met de overige ontwikkelingen in conflict komen is namelijk gering. Het bepalen van de volgorde van voorkeur van de gekozen ontwikkelin gen heeft dus uitsluitend betrekking op: a. de aangrenzende woonstraten; b. de bereikbaarheid per auto; - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 4