c. het aantal parkeerplaatsen d. de afstand tussen de winkels en de parkeerplaatsen; e. het voetgangersgebied. De antwoorden met betrekking tot deze onderwerpen kunnen zeker met elkaar in strijd zijn, zodat het noodzakeiijk is de volgorde van voorkeur vast te stellen, omdat anders de kans op een acceptabel ontwerp bestemmingsplan zeer gering is. Zoals reeds is opgemerkt biedt de methode van paarsgewijze vergeiij- king een goed hulpmiddel voor het aangeven van voorkeuren. Een voor- beeld daarvan is bij dit pre-advies gevoegd. Vanzelfsprekend kan deze stap 2 niet worden afgerond nadat stap 1 is voltooid. Het is de be- doeling dat ieder raadslid deze "opdrachten" vervult. Het komt ons als wenselijk voor dat het invuilen van de formulieren geschiedt tij- dens de raadsvergadering na een gedachtenwisseling over dit belangrij- ke onderwerp. Tijdens de raadsvergadering worden de voorkeur-volgorden verzameld in een totaal overzicht om met behulp hiervan te komen tot de vaststei- ling van prioriteiten Het is u bekend dat op basis van uw beslissing de ontwerpers enkele schetsen zullen vervaardigen, welke aan de inwoners zullen worden voorgelegd op dezelfde wijze als heeft plaats gevonden met betrekking tot de uitgangspunten voor het bestemmingsplan. Ook inwoners, die niet aan de eerste fase van de inspraakprocedure hebben deeigenomen zullen de gelegenheid verkrijgen hun oordeel over de schetsen uit te spreken Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, J.M.Kruitwagen De burgemeester, W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 5