81 raogelijk was eenoordeel te vormen over de vraag in hoeverre de voor- genoraen woningbouw in de onmiskenbaar bestaande behoeft'en bi j gevestigde ondernemingenm.b.t. huisvestingsnogelijkheden voor personeelsleden zal voorzien, daar bij het plan geen schatting van de te betalen prijzen is gevoegd; deze behoefte richt zich volgens de Kamer bij uitstek tot de woningen in de lagere huurklasse, zodat het van essentieel be- lang is dat de woningbouw geschiedt voor woningzoekenden welke eco- nomisch aan het district van de Kamer zijn gebonden. De Kamer van Koophandel stemt geheel in met het voornemen om in het plan geen nieuwe winkeivestigingen mogelijk te maken. Het ontwerp-bestemmingsplan heeft gedurende de maand april j.l. voor een ieder ter visie gelegen. Binnen de daarvoor gesteide termijn zijn bezwaarschriften ingekomen van de volgende personen en instanties: - Comitë "Heemstede Waakzaam", alhier; - T.J. Jongh Visscher; - Vogelwerkgroep Haarlem, te Aerdenhout; - ir. D.A. Verburg; - Comité "Ontbrekende Woningen"; - Marjolein Fokke en 10 anderen; - N. Beerthuizen en 25 anderen; - H Schut en 2 anderen; - Natuurbeschermingscommissie Zuid-Kennemerlandte Haarlem; - R. Rote en 3 anderen; - P. Trossel en 3 anderen; De heer N. Beerthuizen c.s. en Marjolein Fokke hebben hun bezwaar- schriften gericht tot resp. ons college en de burgemeester; zij die- nen daarom volgens de wet in hun bezwaren niet-ontvankelijk te worden verklaard, doch hun bezwaren kunnen uiteraard wel in overweging wor- den genomen. De inhoud van de bezwaarschriften is uitvoerig weergegeven in bijge- voegd ontwerp-besluit. Wij menen hiernaar te mogen verwijzen. De bezwaarden zijn uitgenodigd tot het bijwonen van een hoorzitting van de commissies voor Upenbare Werken en voor de Volkshuisvesting, -3- 4e afd. 28 augustus 1975

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 11