4e afd. 28 augustus 1975 Artikel 7 Autoboxen en bergplaatsen (G) 81 HOOFDSTUK II BESTEMMINGEN EN GEBRUIK Artikel 5 Woondoeleinden (W) 1. De gronden met de bestemming woondoeleinden zijn bestemd voor: a. woonhuizen met daarbij behorende autoboxen en bergplaatsen; b. met de bestemming verband houdende bouwwerken, die geen gebou- wen zijn, alsmede voor tuinen, parkeerplaatsen en erven, voor zover deze gronden niet worden bebouwd. 2. De woonhuizen moeten worden gebouwd als eengezinshuizen. 3. De ingevolge lid I toelaatbare bouwwerken mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven nadare aanwijzingen: a. de woonhuizen moeten aaneen worden gebouwd; b. de woonhuizen moeten in de erfscheiding worden gebouwd; c. de voorgevelbreedte van de woonhuizen moet tenminste 6.00 m bedragen; d. de inhoud van de woonhuizen mag niet minder dan 150 m3 en niet meer dan 500 m3 bedragen; e. de autoboxen en bergplaatsen, als bedoeld in lid 1 onder a, mogen per woonhuis een gezamenlijk oppervlak van ten hoogste 30 m2 beslaan; f. de hoogte van vrijstaande en aangebouwde autoboxen en berg- plaatsen mag ten hoogste 3.00 m bedragen. 1De gronden met de bestemming autoboxen en bergplaatsen zijn bestemd voor gebouwen voor de berging van vervoermiddelen en andere, niet voor de handel bestemde goederen. 2. De ingevolge lid 1 toelaatbare gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven nadere aanwijzingen: a. de voorgevelbreedte van de gebouwen moet tenminste 2.75 m bedragen; b. de gebouwen moeten aaneen worden gebouwd. -24-

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 32