itXM 4e afd. 28 augustus 1975 81 e. de inhoud van een dienstwoning mäg niet minder dan 150 m3 en niet meer dan 500 m3 bedragen; f. de autoboxen en bergplaatsen, als bedoeld in lid 1 onder b mogen perdienstwo- ning een gezamenlijk oppervlak van ten hoogste 30 m2 beslaan; g. de hoogte van vrijstaande en aangebouwde autoboxen en bergplaatsen mag ten hoogste 3.00 m bedragen. Artikel 10 Verkeer 1. De gronden met de bestemming verkeer zijn bestemd voor verkeerswegen, par- keerplaatsen, fietspaden, voetpaden en daarbij behorende bermstroken, taluds en beplantingen. 2. Op en boven deze gronden mogen uitsluitend worden gebouwd met de bestem- ming verband houdende bouwwerken, die geen gebouwen zijn. Artikel 11 Groervoorgieningen 1De gronden met de bestemming groenvoorzieningen zijn bestemd voor plantsoenen en andere groenvoorzieningen en in samenhang daar- mee voor fiets- en wandelpaden, alsmede voor waterpartijen en voor- zover deze gronden op de kaart zijn voorzien van de nadere aanwij- zing voor kinderspeelplaatsen. 2. Op en boven deze gronden mogen uitsluitend worden gebouwd met ie bestemming verband houdende bouwwerken, die geen gebouwen zijn. Artikel 12 Tuin (T) 1. De gronden met de bestemming tuin zijn bestemd voor tuinen. 2. Op en boven deze gronden mogen uitsluitend worden gebouwd met de bestem- ming verband houdende bouwwerken, die geen gebouwen zijn. Artike! 13 YJater 1. De gronden met de bestemming water zijn bestemd voor waterlopen ten behoeve van de waterhuishouding en het verkeer te water. 2. Op en boven deze gronden mogen uitsluitend bouwwerken, die geen gebouwen zijn, ten behoeve van de waterbeheersing of de verbinding van oevers worden ge- bouwd. -26-

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 34