81 1. de Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland; 2. de Inspecteur van de Ruimtelijke Ordening in Noord-Holland en Utrecht; 3. het Gemeentebestuur Haariemmermeer 4. het Dagelijks bestuur van het Gewest Kennemerland; 5. de Eerstaanwezend-Ingenieur der Genie; 6. de Rijksconsulent voor HandelAmbacht en Diensten in de provincie Noord-Holland 7. het Hoogheemraadschap van Rijnland; 8. de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat, directie Noo Hoi1and 9. de Directie van de N.V. Nederlandse Spoorwegen; 10. de Kamer van Koophandei en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken. Geen'reactie werd ontvangen van de onder 2, 3, 4, 8 en 10 genoemde per- sonen en instanties. De Provinciale Planologische Dienst heeft zich - nadat aan enkele wen- sen was voldaan - met het ontwerp verenigd. De onder 5 en 5 genoemde functionarissen kunnen zich eveneens met het ontwerp verenigen. Het overleg met het Hoogheemraadschap is nog niet geheei afgesloten, doch op grond van de conclusies van de laatste besoreking mag worden aan genomen dat ook deze instantie zich akkoord zal verkiaren met het plan. De Kamer van Koophandel en Fabrieken heeft o.m. opgemerkt dat het niet mogelijk was een oordeel te vormen over de vraag in hoeverre de voorge- nomen woningbouw in de onmiskenbaar bestaande behoeften bij gevestigde ondernemingen m.b.t. huisvestingsmogelijkheden voor personeelsleden zal voorzien, daar bij het plan geen schatting van de te betalen prijzen is gevoegd; deze behoefte richt zich voigens de Kamer bij uitstek tot de woningen in de lagere huurklasse, zodat het van essentieel belang is dat de woningbouw geschiedt voor woningzoekenden welke economisch aan het district van de Kamer zijn gebonden. De Kamer van Koophandel stemt geheei in met het voornemen om in het plan geen nieuwe winkelvestigingen mogelijk te maken. De voorzitti Behoort bij raadsbesluit van 28 augustus 1975, nr.^81 Dë secretaris, De voorzitterr 4e afd. 28 augustus 1975

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 50