4e afd. 28 augustus 1975 GARANTIEVERLENING H.F.C. "SPAARNEVOGELS" 82 De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 5 augustus j.i. BESLUIT onder afstanddoening van alle voorrechten en exceptiën, door de wet aan borgen toegekend, te waarborqen de tijdige betaling van rente en aflos- sing terzake van een door de voetbalvereniging H.F.C. "Spaarnevogels" voor de verbetering van het clubhuis bij de Rabobank te sluiten geld- lening ad f 10.000,— tegen een rente van 9J% 's jaars en met een loop- tijd van 10 jaren, zulks onder de volgende voorwaarden en bepalingen: 1. geen vervreemding of bezwaring van de onroerende bezittingen van de voetbalvereniginq H.F.C. "Spaarnevogels" - hierna genoemd: de ver- eniging - zal'plaats hebben'dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 2. de vereniging zal geen kaoitaal-verplichtingen op zich nemen dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 3. besluiten van de vereniging tot wijziging van de statuten, ontbinding van de vereniging, het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschillen aan de beslissing van scheidslieden mogen niet worden genomen dan met schriftelijke goed- keuring van burgemeester en wethouders; 4. de vereniging verplicht zich op de eerste aanzegging van burgemees- ter en wethouders aan de gemeente het recht van eerste hypotheek te verlenen - zulks onder de gebruikelijke bedinqen, v/aaronder die be- doeld in artikel 1223, 1id 2, artikel 1230, lid 1 en artikel 1254, lid 2, van het Burgerlijk Wetboek en artikel 297 van het Wetboek van Koophandel - od haar onroerende bezittingen; 5. vöôr 1 december van elk kalenderjaar zal de vereniging aan burgemees- ter en wethouders de begroting van baten en lasten voor het volgende kalenderjaar ter goedkeuring zenden, vergezeld van een toelichting. Indien burgemeester en wethouders bezwaren hebben tegen de begroting, zal de vereniging haar dienovereenkomstig wijzigen of gebruik maken van de onder punt 12 aangegeven mogelijkheid van beroep tegen de weigering van de goedkeuring. Zonder schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders mogen geen uitgaven worden gedaan waardoor de in de begroting vermelde be- dragen worden overschreden;

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 62