82 6. binnen zes maanden na afloop van elk kalenderjaar zal de vereniging aan burgemeester en wethouders ter goedkeuring zenden een balans per 31 december van dat jaar en een verlies- en winstrekening over dat jaar, een en ander met' een toelichting; 7. de vereniging verpiicht zich om desgevraagd aan de door burgemees- ter en wethouders aan te wijzen personen inzage te geven van alle boeken en bescheiden van de stichting; 8. de vereniging zal het te stichten clubhuis behoorlijk en ten genoe- gen van burgemeester en wethouders onderhouden. Burgemeester en wethouders zullen te ailen tijde bevoegd zijn de toestand van de opstailen te doen opnemen. Oe door hen nodig geoordeelde herstel- lingen zuilen op eerste aanzeaging binnen de door hen te stellen termijn worden verricht; 9. de vereniging zal er zorg voor dragen dat het clubhuis ten genoegen van burgemeester en wethouders wordt verzekerd tegen brand- en stormschade; 10. de vereniging verbindt zich, indien zij het clubhuis niet meer over- eenkomstig de bestemming gebruikt, aan de gemeente het recht te ver- lenen dit ciubhuis over te nemen tegen een taxatieprijswelke zal worden bepaald door drie deskundigen, waarvan er één door burgemees- ter en wethouders en één door de vereniging zal worden aangewezen, terwijl de derde zai worden aangewezen door de twee anderen tezamen °f indien zij over de aanwijzing geen overeenstemming verkrijgen - door de Kantonrechter te Haarlem. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstemming be- reiken, dan zai deze worden bepaald op het gemiddelde der drie schattingen; 11. de onder 10 vermelde verplichting van de vereniging geldt eveneens ingeval tot ontbinding der vereniging wordt besloten, de vereniging in strijd handelt met een der bovengenoemde voorwaarden en bepa- lingen of wanneer de geldgever de gemeente voor het gehele onafge- loste gedeelte van de geidlening aanspreekt; 12. indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevoige voren- staande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de vereniging het recht binnen 30 dagen na de dag, waarop de besiissing van burgemeester en wethouders is verzonden, beroep in te stellen bij de raad der gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de vereniging bindend zal zijn; 13. vorenstaande voorwaarden en bepaiingen gelden slechts voor zoiang de gemeente aansprakelijk kan worden gesteîd voor betaling van rente en aflossing van de te sluiten lening. HEEflSTEDE, 28 augustus 1975. De Raad voornoemd, De/secretaris De voorzitter, 4e afd. 28 augustus 1975

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 63