2e afd. 30 oktober 1975 108 3. De in dit artikel bedoeide toeiagen worden toegekend met ingang van de eerste dag van de maand, waarin de ambtenaar het diploma of de akte behaaid heeft. Artikel 17. 1. Aan de ambtenaar, aan wiens betrekking is verbonden dat hij zich ge- durende daarvoor vastgestelde uren buiten de voor die betrekking vastgestelde werktijden ter beschikking dient te houden, wordt een wachtdienstvergoeding toegekend krachtens een daarvoor door burge- meester en wethouders getroffen regeling. 2. Voor het personeel van de brandweer, dat in beroepsdienst werkzaam is, wordt door burgemeester en wethouders eveneens een regeling vastgesteld ter vergoeding van door dit personeel te vervullen wacht- en consignatiediensten. Artikel 18. De vergoeding voor het gebruik van eigen vervoermiddelen in dienst der gemeente wordt door burgemeester en wethouders geregeld. Artikel 19. 1. Wegens het genot van vrije woning van de dienstwoning gas-, water- en elektriciteitsbedrijven en van de conciergewoning gezondheids- huis wordt op de bezoldiging de in bijlage D van deze verordening vermelde korting toegepast. 2. Op de bezoldiging van de ambtenaar wordt een korting toegepast voor het van gemeentewege verstrekte genot van: a. verwarming van de woning, van 2,4% van de wedde, met een maximum van f 34,-- per maand; b. energie voor kookdoeleinden, van 0,9% van de wedde, met een maxi- mum van f 13,per maand; c. elektrische energie, anders dan voor verwarming van de woning en kookdoeleinden, van 0,9% van de wedde, met een maximum van f 14,— per maand; d. leidingwatervan 0,4% van de wedde, met een maximum van f 8, per maand. -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 28