4e afd. 30 oktober 1975 TERREINAFSCHEIDING BRONSTEESCHOOL 114 Heemstede, 30 september 1975. Aan de Raad, De afrastering van het terrein van de openbare Bronsteeschool voor m.a.v.o. verkeert in een zeer slechte staat; vervanging is nood- zakelijk. In overleg met de directeur van de school is een afscheiding ont- worpen waarbij het schoolplein een meer open karakter krijgt dan thans het geval is: gekozen is voor een lage afrastering door mid- del van een aan houten paaltjss bevestigde hardhouten deelwaarbij de zware gemetselde pilaren bij de toegang tot het schoolterrein komen te vervallen. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting worden de hieraan verbonden kosten geraamd op 8.520, hierin zijn tevens begrepen de kosten van vernieuwing en herstel van de afrasteringen yoor de conciergewoning en bij de rijwielstalling, alsmede van de aanleg van een voetpad vanaf de Bronsteeweg. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een kre- diet van 8.520,beschikbaar te stellen. gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 30 september j.l.i ten behoeve van het vernieuwen van de terreinafscheiding van de ODen- bare Bronsteeschool voor m.a.v.o. een krediet van 8.520,— beschik- baar te stellen, hetwelk in een jaar zal worden afgeschreven. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Ouarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; BESLUIT secretaris HEEMSTEDE, 30 oktobe" De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 55