afd. 30 oktober 1975 125 BENOEMING EN ONTSLAG BESTUURSLEDEN SCHOOLADVIESDIENST Z.W.KENNEMERLAND Heemstede, 21 oktober 1975. Aan de Raad, Ingevolge de statuten van de Stichting Schooladvies- en Begeleidings- dienst Z.W. Kennemerland worden de bestuursleden van deze stichting en hun plaatsvervangers door uw raad benoemd en ontslagen. Laatstelijk bij uw besluit van 31 januari 1974, no. 23, werden enkele leden en plaatsvervangende leden benoemd. Dit aantal dient nog met enkele plaatsvervangers te worden uitgebreid, terwijl hierin in ver- band met ontslag tevens enkele mutaties noodzakelijk zijn. Voorts dienen nog de vertegenwoordigers van de met ingang van het schooljaar 1975-1976 toegetreden bijzondere schoolbesturen en de gemeente Bennebroek te worden benoemd. Overeenkomstig de voor u ter inzage gelegde stukken stellen wij u voor over te gaan tot ontslag resp. benoeming van de yolgende bestuurs- Teden en plaatsvervangende bestuursleden: te ontslaan: de heer J.H.C.Schonman, Zuidlaan 11, Aerdenhout, plaatsvervangend 1 id - de heer C.P.Engel, Zandvoorterweg 90, Aerdenhout, lid; de heer A.Hoefsloot, Laurens Reaellaan 37, Haarlem, plaatsvervangend 1 id - de heer R.Bontes, Binnenweg 145, Heemstede, plaatsvervangend lid; - Mevrouw M.A.Schipper-Hofman, Potgieterweg 19, Bloemendaal, lid; te benoemen: - de heer H.Stapel, Oranje Nassaulaan 111, Overveen, nlaatsvervangend lid, namens de gemeente Bloemendaal; - de heer A.Nawijn, Wilhelminaweg 68, Zandvoort, plaatsvervangend lid, namens de gemeente Zandvoort; - de heer M.VerschuijlEinthovenlaan 21, Heemstede, plaatsvervangend lid, namens de Schoolraad Bloemendaal;

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 83