4e afd. 28 november 1975 ZONWERING BERKENRODESCHOOL 127 Heemstede, 29 oktober 1975. Aan de Raad, Tijdens de afqelopen zomer is qebleken dat de temperatuur in de lo- kalen van de Berkenrodeschool in de Geleerdenwijk bij zonnig weer hoog oploopt; dit is van nadelige invloed op het onderwijs. Oorzaak is het on-tbreken van een zonwering of andere afscherming van de gro- te glasoppervlakken in de buitenwanden van de lokalen. Een doelmatige zonwering aan de buitenzijde van de ramen blijkt niet gemist te kunnen worden. De voor het aanbrengen van buitenzonwering ontvangen offertes zijn vo°r bij de stukken ter inzage gelegd. Blijkens de meest gunstige offerte zullen de kosten f.14.705,bedragen; vermeerderd met om- zetbelastinqde kosten van voorbereidinq en toezicht van openbare werken en met 5voor mogelijke prijsstijgingen, worden de totale kosten geraamd op rond f.19.000, Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een kre- diet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, Oe burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d.29 oktober j.l.; BESLUIT a. ten behoeve van het aanbrengen van buitenzonwering aan de Berkenro- deschool een krediet van f. 19.000,— te verlenen; b. dit krediet af te schrijven in 5 jaren. HEEMSTEDE, 28 november 1975. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, 9

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 33