4e afd. 28 november 1975 VOORSCHRIFTEN 5EH0RENDE TOT HET BESTEMMINGSPLAN FÎLTERTERREIN RIVIERENWIOK 133 HOOFDSTUK I. ALGEMENE BEPALIN6EN. Arttlkel 1. IBegripsbenalingerij In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1. het bestemmingsplan of plan het bestemmingsplan - vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in dez'e voorschriften - regelende de bestemmingen van gronden - water daaronder begrepen - gelegen ten zuiden van de Rijnlaan en ten oosten van de Leidsevaart. 2. de kaart de tot het plan behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening nr. 4093 met bijbehorende verklaring, waarop de in lid 1 bedoelde'bestem- mingen zijn aangegeven, 3- het plangebied het geheel van. gronden - water daaronder begrepen - dat door de grens van het plan wordt omsloten. 4. bestaande bouwwerken de ten tijde van het in cntwerp ter inzage leggen van dit plan bestaande bouwwerken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een bouwvergunning, die reeds vöör die dag was aangevraagd. Artikel 2. Vrijstelling voor kleine bomvwerken en geringe afv.'i.ikinger.. 1. Burgemeester en wethouders zijn bevoeqd vrijstelling te verlenen van de bepanngen van het plan voor: a. het bouwen van kleine niet voor bewoning bestemde bouvaverken ten be- hoeve van de dienstverlening van overheidsweqe, het openbaar bestuur eri openbare nutsbedrijven, zoals transformatorhuisjesschakelnuisjes gen,aalgebouwtjestelefooncel 1 en en wachthuisjes voor verkeersdien- sten, mits deze niet groter zijn dan 60 m3; b. het bouwen van kleine bouwwerken, niet zijnde gebouwen, die om water- staatkundige of verkeersredenen noodzakelijk zijn, zoals duikers en keermuren; c. veranderingen in de tracé's van wegen en de aanpassing van de ngging en de vorm van bestemmingsgrenzen aan die tracé's indien bij defimtieve uitmeting blijkt, dat een weg als gevolg van de werkelijke toestand van het terrein slechts kan worden uitgevoerd als op ondergeschikte punten van het plan wordt afgeweken; d. afwijkingen van het plan, inbegrepen bebouwinqsgrenzen en -oppervlak- ten, teneinde de uitvoering van een bouwplan mogelijk te maken, indien

Raadsnotulen Heemstede | 1975 | | pagina 69