4e afd. 29 .ianuari 1976 9 Deze bezwaren geven ons aanleiding het volgende op te merken. Op stedebouwkundige gronden zijn wij van oordeel dat een ononderbroken 1intbebouwing aan de westzijde van de Herenweg, tussen de Rijnlaan en de Manpadslaan beslist niet gewenst is. De bouw van kassen zal volgens artikel 2 der tot het ontwerp-plan beho- rende voorschriften niet toegestaan zijn. Of en in hoeverre schadevergoeding zal moeten v/orden betaald wegens het veriies van de mogelijkheid van bebouwing, is nu niet aan de orde; na het onherroepelijk worden van het bestemmingsplan kan overeenkomstig artikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een verzoek tot scha- devergoeding worden ingediend. De bezwaarschriften zijn derhalve naar ons oordeel ongegrond. De bezwaarden zijn in de qelegenheid gesteld hun bezwaren nader toe te lichten in een vergadering van de raadscommissies voor Openbare Werken en voor de Volkshuisvestingde Ruimtelijke Ordening en de Recreatie. Het verslag van die vergadering 1iqt voor u ter inzage. Wij geven u in overweginq overeenkomstig bijgevoegd ontwerp-besluit over te gaan tot vaststelling van een bestemmingsplan voor een gedeelte der gronden ten westen van de Herenweg, zulks met dien verstande dat in de tot het plan behorende toelichting alsnog de resultaten van het gevoerde vooroverleg worden opgenomen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.KruitwagenW.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 39