29 januari 1976 VER7-WARING GASLEIDING LANGS LEIDSEVAARTWEG, VOGELENZANG Heemstede, 30 december 1975. Aan de Raad, Door het VEG/Gasinstituut is indertijd een rapoort uitqebracht omtrent de toekomstiqe qasvoorziening in Heemstede, Bennebroek en Voqelenzanq. Hierin is voor het voorzieningsgebied Vogelenzang een distnbutie on- der middeldruk aanbevolen. Hiertoe is echter nog niet overgegaan vanwege de slechte toestand van het lagedruk buizennet. Uit een recent onderzoek van dit buizennet in Vogelenzang is echter gebleken dat het toelaatbare drukverlies met 200% wordt overschreden. Dit vindt zijn oorzaak in het feit, dat dit gebied slechts vanuit één reqelstation aan de noord-zijde wordt gevoed. Om ook aan de zuid-zijde het drukverlies binnen toelaatbare grenzen te krijgen, dient er een regelstation bij geplaatst-te worden. Voor de voeding van dit station dient er een 160 mm. hard polyetheen MD-Ieidinq gelegd te worden langs de Leidsevaartweg naar een regula- teurstation nabij het voormalige NS-station. Deze verbeteringen zullen tot gevolg hebben dat het voorzienmqsqebied Vogelenzanq bedrijfszekerder wordt gemaakt. Volgens een specificatie, weljce voor u bij de stukken ter inzage Hgt, worden de kosten qeraamd od f 110.000, De onderhavige voorziening is in de achter de begroting voor 1976 van het gasbedrijf opgenomen lijst van investerinqen pro memone vermeld. Wij stellen u voor het benodigde bedrag van f 110.000,-,door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, te onzer beschikking te "stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDr. De secretaris, De burqemeester, J.M. Kruitwagen G.J. Willemse, l.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 55