26 worden gebouwd. Hiervoor is plaats beschikbaar op het openbare speel- terrein ten zuiden van het schoolgebouw. Gelet op de beperkte tijdsduur waarvoor de lokalen nodig zijn, is het gewenst deze te huren. "Jarino" te Roden, heeft geschikte noodlokalen te huur; de huurprijs bedraagt f.12.600,- per lokaal per jaar; voor drie lokalen komt dit dus neer op f.37.800,-. Bovendien is een hoofdenkamer annex magazijn nodig; de huurprijs hiervan is f.4.280,- per jaar. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting worden de boven de huur komende vaste kosten (vracht, aansluiting riolering, gas, water en elektriciteit, zonwering en verbindingssluisjes tussen de lokalen) geraamd op f.28.000,- (alle bedragen zijn exclusief omzetbelasting) De bouwtijd van de noodlokalen c.a. is zes weken. Wij geven u in overweging ten behoeve van de genoemde noodvoorzienin- gen de nodige kredieten beschikbaar te steilen. Wij merken nog op dat tegenover de hiervoor genoemde uitgaven een ho- gere uitkering op grond van het Financiële Verhoudingsbesluit staat van f.57.640,-; de uitkering voor de stichtingskosten is namelijk af- hankelijk van het bouwjaar; dit is voor de boot en de noodlokalen res- pectievelijk 1960 en 1976, en voor de lokalen van de Dreefschool 1930. Voorts kunnen uiteraard de in de begroting 1976 geraamde bedragen voor onderhoud en schilderwerk van de Dreefschool vervallen. Burgemeester en De secretaris, J.M.Kruitwagen. wethouders van HEEMSTEDE, De burgemeester. W.H.D.Quaries van Ufford. 4e afd. 29 januari 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 82