4e afd. 26 februari 1976 30 c. de mededeling dat op grond van de daarbij aan te geven motieven het ontwern niet aanvaardbaar wordt geacht. 7. De ontwerper van een plan of ontwerp wordt op zijn verzoek een af- schrift van het advies van de commissie toegezonden. 8. De leden van de commissie, genoemd in artikel 3, eerste lid, onder a. nemen niet deel aan de beraadslagingen over en de vaststelling van een advies omtrent een objekt, waarbij zij direct dan wel zijdelings zijn betrokken; zij mogen geen opdracht aanvaarden tot het wijzigen van een in de commissie behandeld ontwerp of tot het maken van een nieuw on'twerp voor hetzelfde objekt. Artikel 9. Opdrachten binnen het werkgebied. De in artikel 3, eerste lid, onder a. genoemde leden zijn verplicht aanvaarding van opdrachten binnen het werkgebied te melden aan het college van burgemeester en wethouders. Artikel 10. De secretaris. 1. De secretaris van de commissie heeft in de vergaderingen een toe- lichtende en rapporterende taak; hij ondertekent elk advies en houdt van elke zitting de notulen bij. De notulen worden in de eerstvol- gende vergadering van de commissie ter vaststelling aangeboden en ter kennisneming toegezonden aan het college van burgemeester en wethouders 2. De secretaris stelt een jaarverslag samen dat zo spoedig mogelijk aan het einde van een kalenderjaar wordt toegezonden aan de raad en aan de leden van de commissie. 3. De secretaris ontvangt een vergoeding waarvan het bedrag door burgemeester en wethouders wordt vastgesteld. Artikel 11. Delegatie. De commissie kan één van haar leden machtigen in bepaalde gevallen van minder gewicht advies uit te brengen op verzoek van en in overleg met de secretaris, mits mag worden aangenomen dat geen der overige leden tegen de realisering van het plan of ontwerp bezwaar zal hebben; de delegatie wordt in het advies vermeld en in de eerstvolgende verga- dering aan de commissie medegedeeld. - 9 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 13