m 10 maart 1976 ?0 bescherminq van de woonbuurten en het scheppen van prettiqe en veilige woonomstandiqheden. Uw colleqe zal een keuze moeten maken uit de moqelijke maatre- gelen. Een aantal maatreqelen hebben echter betrekking on het qrondge- bied buiten de qemeente. Voor deze en andere maatreqelen is mede- werking van de provinciale overheid en/of de rijksoverheid en van de besturen van andere gemeenten een dwingende voorwaarde. Alvorens u een voorstel te doen toekomen is allereerst om een oor- deel qevraaqd van de bevolking van Heemstede ten aanzien van de hoofdnunten van de in de tweede fase voorqestelde verkeersstruc- tuur. Op 20 november 1975 is voor de inwoners van Heemstede een infor- matieavond georqaniseerd. Aan de hand van de op deze avond ver- strekte docunentatie konden de deelnemers meedenken over de moqe- lijke maatreqelen. Een individuele voorkeur kon kenbaar worden ge- maakt op een vraag-keuze-formulier 0p 10 januari 1976 werd een insnraakdaq nehouden. Onderqebracht in werkgroepen hebben de deelnemers oediscussieerd over de keuze- vraqen, mede aan de hand van de totaal-uitslag van de individuele voorkeuren, die inmiddels waren verwerkt, Door de deelnemers is qetracht tot unanieme aanbevelingen te komen voor de raad. Een verslag inzake de insoraakprocedure en het resul- taat ervan is door een, uit de deelnemers neformuleerde redactie- commissie, samenqesteld en u inmiddels toegezonden. Dit verslag ka^n welücht bijdraqen tot het vergemakkelijken van een keuze voor de moqelijke maatreqelen. Welke maatreqelen ook worden qekozen, zij zullen moeten leiden tot het behoud van een goed leefklimaat in Heemstede. 2. OOELSTELLINGEN EN MAATREGELEN. De doelstellinqen, die door de raad in 1974 zijn vastnesteld kunnen als volgt worden omschreven: A. Met betrekking tot de hoofdwegenstructuur - het nemen van maatreqelen, die in ieder qeval het doorqaande verkeer niet bevorderen, ook al zouden daardoor maatreqelen, -2- mm -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 2