10 maart 1976 28 langzaam verkeer en teqelijkertijd het centrum voor de auto bereikbaar houden via een beoerkt aantal straten. 2. tussen de woonwi.iken onderling. - handhaven van de bestaande toestand, ook al groeit het verkeer - het aanleqgen van of verbreden van de verbindincen voor langzaam verkeer en tegelijkertijd de wijken voor de auto bereikbaar maken alleen via de hoofdwegen en de ontsluitingsstraten. N.B. Eên der keuze-vragen, t.w. het handhaven van de bestaande toestandbetekent verwerping van de door uw raad gekozen doelstellingen, maar is ter wilie van een "ooen" inspraak toegevoegd. Door de voorgesteide maatregeien en de daardoor ontstane verkeers- structuur worden met name de ritten woning-woning en woning-wij - winkelcentra.tussen verschiilende wijken voor de auto lanner De ritten naar het winkelcentrum Raadhuisstraat-Binnenweg worden nauwelijks bemoeilijkt (een en ander mede afhankelijk van de ver- keersmaatregelen m.b.t. piari Centrum-Binnenweg) Het bereiken per auto van de winkelcentra en/of andere bestemmïn- gen blijft in aile qevallen mogeiijk. 3. RESULTAAT VAN DE INSPRAAK. Voor een versiag van de insoraakresultaten betreffende de keuze van de voorgestelde maatregelen wordt verwezen naar het raooort, dat is samengesteld door de redactie-commissie. Met nane de hoofdstukken II, III en IV van dat verslag behandelen de keuze van de Heemsteedse bevolking. Een en ander resulteert in een aantal aanbevelingen van de in- sprekers aan de raad. Deze aanhevelingen luiden: A. Hnofdwegenstructuur 1. Met alle de gemeente ten dienste staande middelen trachten te bereiken dat t.b.v. het doorgaand verkeer wegen buiten de be- bouwde kom worden aangelegd. De wegen in Heemstede daarbij onaantrekkelijk maken voor door- -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 5