3e afd. 38 De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT I aan te vragen en te aanvaarden uit 's rijks kas een qeidlening groot f 824.000,-- ten behoeve van de renovatie van 28 duplex- womngen aan de Javalaan, eigendom van de gemeente en beheerd d°°r de Woninqbouwvereniging "de Haemstede", in 1950 gebouwd met een bvjdrage uit 's rijks kas on grond van de wet materiële oor- loqsschade, toegekend bij beschikking van de minister van weder- ODbouw en volkshuisvesting dd. 18 januari 1950, nr. 6192; II aan te vragen en te aanvaarden uit 's rijks kas een zo hoog moge- Uke rijksbijdrage in de betaling van rente en aflossing van de in sub I bedoelde geldlening; III het door de Woningbouwvereniging "de Haemstede" bij te dragen aan- ln de ren°vatiekosten vast te steilen od f 180.120,-, zijnde de gekweekte reserve voor ontsplitsing van dit comolex en de gere- serveerde winsten van dit complex over de afgelopen jaren; IV het nadelig saldo dat ontstaat uit de rente en aflossing van de sub I bedoelde geldlening, verminderd met de sub II bedoelde rijks- bijdrage en de in verband met de verbetering in te voeren huurver- oging, te dekken uit de algemene reserve voor de volkshuisvesting- ten behoeve van deze renovatie burgemeester en wethouders een krediet beschikbaar te stellen van de in sub I en sub III qenoemde bedragen in totaal groot f 1.004.120, HEEMSTEDE, 25 maart 1976. De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 23