25 maart 1976 BOUW SCHAFT- EN STALLINGSRUIMTE 2ANDV00RTSELAAN; UITGIFTE VAN GROND IN ERFPACHT Heemstede, 9 maart 1976. Aan de Raad, D0 afdeling Plantsoenen van het bedrijf Openbare Werken heeft al lang dringend behoefte aan een schaft- en stal1ingsruimte in het noordelijk gedeelte van de gemeente. Momenteel worden kleine gereedschapoen onder- gebracht in een verplaatsbare keetwagen, terwijl de machines staan in een gehuurde ruimte bij het station Heemstede-Aerdenhout. Een geschikte Plaats voor een schaft- en stallingsruimte is een gedeelteVan het ge- meentelijke plantsoen naast het pand Zandvoortselaan 25. De heer K.J.de Vries, Zandvoortselaan 30-32, heeft gevraagd een deel van dat plantsoen aan hem ter beschikking te stellen ten behoeve van de bouw van een garage onmiddellijk naast genoemd pand, dat zijn eigendom is Het is goed mogelijk de schaft- en stallingsruimte en de particuliere garage in êên gebouw onder te brengen. Deze oplossing is ook uit finan- cieel oogpunt bezien aantrekkelijk. In °verle9 met de heer »e Vries hebben wij door Architectuurbureau Cees Koster B.V., welke ook het plan heeft gemaakt voor de verbouwing van Zandvoortselaan 25, een ontwerp voor een en ander laten maken. Dit ont- werp ligt voor u ter inzage. Blijkens de mede ter visie gelegde begroting worden de kosten van de schaft- en stall ingsruimte begroot op 72.500, De ondergrond van de qarage heeft een oppervlakte van 28,5 m2. Wij achten het gewenst dat deze grond aan de heer De Vries in erfoacht wordt uitgegeven voor de duur van 30 jaar. De erfoachtscanon kan o.i. worden gesteld op 10,— per m2. Wij geven u derhalve in overweging: a. een krediet van 72.500,- beschikhaar te stellen ten behoeve van de bouw van een schaft- en stallingsruimte, welk krediet kan worden gebracht ten laste van de extra uitkering uit het Gemeentefonds voor de bevordering van de werkgelegenh»id; - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 25