25 maart 1976 VERNIEUWING RIOLERING, LEIDINGEN EN VERHARDINGEN GEDEELTE GLIPPERWEG Heemstede, 9 maart 1976. Aan de Raad, Het U1't 1929 daterende riool in het gedeelte van de Glipperweg tussen de Kwartellaan en de Glipperbrug verkeert in zeer slechte staat. Bovendien is de capaciteit van dit riool onvoldoende om de grotere aanvoer welke een gevolg zal zijn van het ingebruiknemen van het nieuwe gebouw van de Pedagogische Akademie "de La Salle", te verwerken. 0°k de klinkerbestrating van het weggedeelte tussen de Kêmphaanlaan en de Glipperbrug is dringend aan vervanging toe. Een plan voor vernieuwing van de riolering en van verhardingen ligtvoor u ter inzage. Volgens dit plan zal ook de nieuwe verharding van het weggedeelte tus- sen de Kemphaanlaan en de Glipperbrug uit klinkers bestaan. De beide trottoirs aan dit weggedeelte zullen eveneens vernieuwd worden. De verharding van het gedeelte tussen de Kwartellaan en de Kemphaan- laan bestaat uit asfalt. Na het leggen van de riolering zal deze ver- harding worden hersteld. Het llgt in de bedoeling gelijktijdig de middendruk-hoofdgasleiding, welke op enkele plaatsen het oude riool kruist, te vervangen door een nieuwe polyetheen-leiding met een diameter van 200 mn, welke naast het meuwe riool zal worden gelegd en ter hoogte van de Kemohaanlaan op de bestaande leiding zal worden aangesloten. Tevens zullen de huisaanslui- tingen, voor zover nog niet vernieuwd, worden vervanqen. De bestaande laagspanningsleiding ligt voor een groot deel onder de rijbaan, dichtbij het oude riool. Bij verlegging van de kabel zou deze zeker beschadigd worden. Daarom is het gewenst een nieuwe kabel te leg- gen en wel in het westelijke trottoir. De bestaande waterleiding behoeft niet gewijzigd te worden; waar nodig zullen de dienstleidingen vervangen worden. De kosten van een en ander worden blijkens de mede voor u ter visie ge- - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 29