4e afd. 25 maart 1976 AANSCHAFFINGEN ZWEMBADRESTAURANT 43 Heemstede, 16 maart 1976. Aan de Raad, De verpachting van het restaurant van het zwembad Groenendaal blijkt de laatste jaren een moeilijke zaak te zijn. Met name het afgelopen seizoen heeft de wijze van exploitatie door de pachtster ernstige problemen opgeleverd. Hierbij dient te worden aangetekend dat dit vooral een gevolg is van het feit dat de inkomsten uit de exnloita- tie gering zijn. Het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting heeft zich over deze moei1ijkheden beraden en is daarbij tot de conclusie gekomen dat het aanbeveling verdient de exploitatie van het restaurant zelf ter hand te doen nemen. Hiertoe kan het dienstdoende zwembadpersoneel worden ingezet. Om te voorkomen dat tijdens de "stille uren" voortdurend personeel aanwezig moet zijn, moeten de keuken en de bar door middel van een vouwwand van het resterende zaalgedeelte worden afgescheiden; in dit gedeelte kunnen dan automaten worden geplaatst. Gedacht wordt aan de aanschaffing van een warme-drankautomaat (koffie, thee, choco- lade en soep), een frisdrankautomaat, en een geldwisselautomaat; de aanschafkosten van deze automaten, waarvan de nodige gegevens voor u bij de stukken ter inzage liggen, bedragen f.21.924,--. Voor de fi- nanciële registratie en controle is de aanschaffing van een mechanisch kasregister noodzakelijk, kosten f.3.335,-. De kosten van het aan- brengen van een vouvmand tenslotte worden geraamd op f.6.500, Zoals uit de eveneens ter inzage gelegde exploitatie-opzet blijkt, - wordt verwacht dat de kosten hij het in eigen beheer houden van de exploitatie volledig door de omzet worden qedekt. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een kre- diet van f.31.760,— heschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HFEMSTEDE, De secretaris, Oe burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 39