4e afd. 24 juni 1976 79 Deze wijziging is aangegeven op tekening nr. 4.53 M.l, welke met ont- werp-voorschriften en toelichting voor u ter visie iigt. De thans voor bebouwing nodige grond is aangewezen voor bijzondere bebouwing; van het bebouwingsoppervlak mag 50% worden bebouwd. Verder is een groot deel van het terrein bestemd tot schoolterrein. De schooi zal geheel in laagbouw worden uitgevoerd; het aantal lokalen zal 9 zijn. Over het voorontwerp-plan is overleg gepleegd met: 1. de Provinciale Planoiogische Dienst van Noord-HoHand; 2. de Inspecteur van de Ruimtelijke Ordening in Utrecht en Noord-HoIIand; 3. de Eerstaanwezend-Ingenieur der Genie; 4. de Rijksconsulent voor HandelAmbacht en Diensten in Noord-Holland; 5. de Hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Noord-Holland; 6. het dagelijks bestuur van het Gewest Kennemerland. Deze instanties en personen hebben verklaard zich met het ontwerp te kunnen verenigen. Gedurende*de termijn van ter-visielegging zijn bezwaren tegen het ont- werp ingediend door de heren J.H.Bongers en J.N.van der Linden, alhier, namens het Comité van bewoners van de Sportparklaan, de Glipper Dreef en de Meer en Boslaan. In hun bezwaarschrift verwijzen zij naar de in 1974 en 1975 met ons col- lege gevoerde correspondentie. In de desbetreffende brieven hebben be- woners van de Sportparklaan etc. o.m. medegedeeld niet in discussie te willen treden over de noodzaak van vervanging of verplaatsing van de Nicolaas Beetsschoolzij stellen evenwel dat zij al zeer veel overlast ondervinden van het gebruik van: het open zwembad "Groenendaalhet clubgebouw van "Alliance", de kantine van "R.C.H.", de sportterreinen van "R.C.H.", de sociale werkplaats van "Meer en Bosch", de kleuterschool "De Vijverhof" en het hiervoor bedoelde parkeerterrein; bovendien ondervinden zij overlast van het extra verkeer dat deze objecten aantrekken. Een en ander bete- kent volgens hen een sterke en nog steeds voortdurende vermindering van de leefbaarheid van het betrokken gedeelte van de Sportparklaan. Zij tekenen protest aan tegen elke vorm van verdere inbreuk op de leefoaar- heid; als zodanig beschouwen zij zeker de verplaatsing van de Nicolaas -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 10