4e afd. 24 juni 1976 79 VASTSTELLING BESTEI1MINGSPLAN SCHOLEN SPORTPARKLAAN De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 4 maart 1976 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ont- werp van een bestemmingsplan "Scholen Sportparklaan"betrekking heb- bend op een deel van de gronden geiegen ten noorden van het gedeelte Sportparkiaan tussen de Glipper Dreef en de Meer en Boslaan; dat gedurende genoemde termijn namens het Comité van bewoners van de Sportparklaan, de Glipper Dreef en de Meer en Boslaan bezwaren zijn ingediend door J.H.Bongers en J.N.van der Linden, alhier, die o.m. stellen dat de bewoners van de Sportparklaan en omgeving zeer veel overlast ondervinden van het gebruik van: het open zwembad "Groenen- daal", het clubgebouw van "Alliance", de kantine van "R.C.H.", de sportterreinen van "R.C.H.", de sociale werkpiaats van "Meer en Bosch", de kleuterschool "De Vijverhof" en het parkeerterrein achter de wo- ningen Sportparklaan 9 t/m 27, alsmede dat zij de oprichting van een schoolgebouw op de in het ontwerp-bestemmingsplan aangegeven plaats beschouwen als een verdere inbreuk op de leefbaarheid van het betrok- ken gedeelte van de Sportparklaan; dat erkend moet worden dat de bewoners van de Sportparklaan en omge- ving overlast ondervinden van het gebruik van enkele der genoemde gebouwen en terreinen; dat het gemeentebestuur voor zoveel mogelijk maatregelen heeft genomen om deze overlast te beperken; dat van het gebruik van het te stichten schoolgebouw niet in zodanige mate overlast zal worden ondervonden, dat op grond hiervan de bouw van de school achterwege zou moeten blijven; dat de belangen welke het betrokken schoolbestuur en de leerlingen van de betrokken school hebben bij nieuwbouw, in elk geval zwaarder wegen,

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 12