HOOFDSTUK III - OVERGANGS- EN SLOTBEPALINGEN. Artikel 8 Voortzettinn bestaand gebruik. Onbebouwde gronden en bouwwerken die bij het van kracht worden van het plan in gebruik zijn voor andere doeleinden dan waarvoor zij blijkens de bestemming ingevolge het plan mogen worden gebruikt, mogen voor die doeleinden in gebruik blijven. Artikel 9 Gedeeltelijke vernieuwing of verandering van bestaande bouw- Bestaande bouwwerken, die door hun bestaan als zodanig, hetzij door hun afmetingen niet voldoen aan de bestemmingen van het plan of aan één of meer bepalingen dezer voorschriften, mogen gedeeltelijk worden vernieuwd of gedeeltelijk worden veranderd met dien verstande dat: a. vernieuwing of verandering van bouwwerken ten behoeve van een voor- genomen ander gebruik slechts is toegestaan indien ook dat andere gebruik overeenstemt of althans minder strijdig is met de bij dit plan aan de grond gegeven bestemming; b. reeds bestaande afwijkingen van de benalingen van dit plan, ook naar hun aard, niet mogen worden vergroot. Artikel 10 Herbouw na calamiteit. 1. Bouwwerken als bedoeld iri artikel 9 mogen - behoudens onteigening overeenkomstig de wet - in geval van verwoesting ten gevolge van een calamiteit geheel worden herbouwd met dien verstande dat het bepaalde in artikel 9 onder b op overeenkomstige wijze van toepas- 2. De vergunning voor deze herbouw wordt slechts verleend indien de aanvraqe daartoe is ingekomen binnen 2 jaren nadat het bouwwerk is tenietgegaan. Artikel 11 Strafbenalinq. Overtreding van de verbodsbepaling, gesteld in artikel 7 is een straf- baar feit in de zin van artikel 59 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Artikel 12 Naam. Dit plan kan worden aangehaald onder de naam "Bestemmingsplan Scholen Sportparklaan". werken sing îs. Aldus vastgesteld door de raad der gemeente Heemstede in zijn vergadering van 24 juni 1976. De' secretaris De voorzitter, -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 18