4e afd. 24 juni 1976 BENOEMING EN ONTSLAG BESTUURSLEDEN SCHOOLADVIESDIENST Z.W. KENNEMERLAND 83 Heemstede, 15 juni 1976. Aan de Raad, Ingevolge de statuten van de Stichting Schooladvies- en Begeleidings- dienst Z.W. Kennemerland worden de bestuursleden van deze stichtingen hun plaatsvervangers door uw raad benoemd en ontslagen. Overeenkomstig de voor u ter inzage gelegde stukken stellen wij u voor over te gaan tot ontslag resp. benoeming van de volgende bestuursleden en plaätsvervangende bestuursleden: te ontslaan: - de heer M.Verschuyl, Wikkelaan 6, Bentveld, plaatsvervanaend 1id - de heer Ir. J.H.Westermann, Julianalaan 87, Overveen, lid; - mevrouw W.C.M.Warmerdam-van der Zwan, Teylingerweg 30, Vogelenzang, lid; - mevrouw G.B.J.Rijnierse-Giesen, De Carpentierlaan 8, Haarlem, plaats- vervangend lid; - mevrouw J.Ronde-de Wit, Achterweg 32, Heemstede, plaatsvervangend lid - mevrouw A.Holiander-Kruyswijk, Zandvoorterweg 54, Aerdenhout, lid; te benoemen: - de heer J.de Widt, Kleine Sparrenlaan 1, Bennebroek, plaatsvervangend lid namens de gemeente Bennebroek; - de heer M.Verschuyl, Wikkelaan 6, Bentveld, lid namens de schoolraad Bloemendaal (voorheen plv.lid); - de heer Ir. J.H.Westermann, Juliar.aiaan 87, Overveen, plaatsvervangend lid, namens de schoolraad Bloemendaal (voorheen lid) - mevrouw A.v.d. Wilden-NagtegaalZandlaan 14, Bennebroek, plaatsvervangend lid, namens de prot.chr.scholen te Bennebroek; - de heer C.R.Boersema, Vrijburglaan 22, Overveen, lid, namens de prot.chr.scholen te Bloemendaal; - mevrouw R.E.van Duin-Hofstra, Laurens Reaellaan 78, Haarlem, plaatsvervangend lid, namens de prot.chr.scholen te Bloemendaal;

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 39