4e afd. 24 juni 1976 86 BENOEMING LEDEN VAN DE WELSTANDSCOMMISSIE Heemstede, 15 juni 1976. Aan de Raad, De heer H.W.Brakel heeft enige tijd geleden ontslag genomen als archi- tectlid van de Welstandscommissie. Voorts dient de commissie overeenkomstig het bepaalde in artikel 3, eerste lid, sub b, van de bij uw besluit van 26 februari 1976 vastge- stelde nieuwe "Verordening Welstandscommissie gemeente Heemstede" te worden uitgebreid met een ingezetene van de gemeente met belangstel- ling voor de welstand, niet bij het bouwen betrokken. Overeenkomstig het bepaalde in lid 2 van artikel 4 van de genoemde verordening hebben wij via de pers gegadigden voor de vacature van ar- chitectlid uitgenodigd te solliciteren. In overeenstemming met het gevoelen van de welstandscommissie dragen wij u voor ter benoeming: a. in de vacature van architectlid: de heer G.J.de Haas, architect HBO, Mozartstraat 54 te Heemskerk, thans plaatsvervangend architect-1id van de welstandscommissie; b. in de vacature van plaatsvervangend architectlid die bij benoeming van de heer G.J.de Haas ontstaat; de heer W.L.van Oostrum, architect R.I.B.A., Kostverlorenstraat 127 te Zandvoort; c. tot lid, ingezetene van de gemeente met belangstelling voor de wel- stand, niet bij het bouwen betrokken: mevrouw P.H.Deetman-van der Kolff, Johan Wagenaarlaan 35 te Heemstede. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. Behoort bij de notulen er

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 43