4e afd. 24 juni 1976 88 VOORZIENINGEN RAADHUIS Heemstede, 15 juni 1976. Aan de Raad, Op de afdeling Interne Zaken van de gemeentesecretarie staat een foto- kopieerapparaat dat zeer intensief wordt gebruikt en daardoor vrij veel geluidshinder veroorzaakt. Voor dit apparaat is geen andere ge- schikte ruimte in het raadhuis aanwezig. Om de hinder zoveel mogelijk te beperken, is het o.i. gewenst dat binnen de ruimte van de afdeling Interne Zaken een apart vertrekje wordt gemaakt, waarvan de wanden geïsoleerd worden uitgevoerd. Blijkens de voor u ter inzage qelegde begroting worden de kosten van deze voorziening, inclusief de kosten van wijziging verlichting en aansluiting van het fotokopieerapparaat, geraamd op 9.500,--. Verder is het nodig gebleken dat de vloerbedekking in het nieuwe ge- deelte va'n het raadhuis wordt vervangen. Destijds is gekozen voor een eenvoudige vaste vloerbedekking, waarvan de kosten niet hoog wa- ren. Deze vloerbedekking is helaas onvoldoende slijtvast; op diverse plaatsen is zij doorgesleten. Forbo Krommenie B.V., de leverancier van de aanwezige vloerbedekking, heeft aangeboden deze te vervangen door een vloerbedekking van betere kwaliteit, zulks tegen een gereduceerde prijs. In totaal is ongeveer 1.000 m2 nodig. De kosten bedragen 40.500, inclusief de kosten van verplaatsing van het meubilair en van inkorten van nagenoeg a11e binnendeuren. Wij geven u derhalve in overweqing een krediet van totaal 50.000,-- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 47