4e afd. 24 juni 1976 78 bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normale onder- houdswerkzaamheden a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegen- heden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen; het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet af- gedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voor- werpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of in- richten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voor- zover een en ander noodzakelijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bos- bedrijf, en een en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijd- stip van inwerkingtreding van dit besluit en een en ander bovendien betreft niet-afgedankte landbouwvruchten en pro- dukten; 2. Binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren. buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van op- slagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelter- reinen, banen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, con- structies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder lei- dingen, constructies, installaties of apparatuur worden mede 4-

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 4