94 Tevens betreurt adressant het dat voor de aailrg van de weg een aantal huizen moet worden gesloopt. c. De wegberm ten noorden en die ten zuiden van de Manpadslaan zal de besteniming N moeten krijgen. De begroeiing aldaar is een begroeiing van stinse-planten.welke in Nederland zeldzaam is. ad a. Het feit dat het ontwerp-bestemmingsplan mede gebieden omvat die een andere bestemming hebben gekregen dan natuurgebied, betekent niet dat daarom de naam Natuurgebieden zou moeten worden veranderd in "Buitengebieden".Piannen "buitengebied". hebben in de reqel anderssoortige gebieden tot onderwerp dan waarop het voorliggende ontwerp betrekking heeft. ad b. Bij eerder vermelde bezwaarschriften is de SW 19 aan de orde gesteld. Daar geen nieuwe argumenten naar voren worden ge- bracht, wordt naar de beantwoording van die bezwaarschrif- ten verwezen. Zonder aan de betekenis van de Manpadslaan en zijn directe omgeving te twijfelen, moet worden geconstateerd dat dit ge- bied buiten het plangebied ligt. Dit sluit een adeguate rege- ling niet uit, daar dit kan geschieden in het kader van een bestemmingsplan waarvan dit gedeelte onderdeel uitmaakt. ad c 11-De plv.haofdingenieur-directeur voor de Landinrichting, te Haarlem. a. Adressant maakt bezwaar tegen de bouw van vijf woningen op "Dennenheuvel(met sloop van drie bestaande woningen); men dient z.i. te volstaan met het vervangen ter plaatse van de drie niet meer voor bewoning geschikte woningen. b. Verder maakt hij bezwaar tegen de bouw van de met de nrs.14 en 15 aangegeven gebouwen op het terrein van "De Hartekamp"; deze ge- bouwen zijn geprojecteerd in een nog gaaf en vrij natuurlijk bos- gebied. c. In artikel 4, lid 8b, de voorschriften,dient z.i.te worrien bepaald dat verjonging van het houtgewas is toegestaan als werkzaamheid, gericht op de instandhouding van de daar genoemde waarden. d. Wat de aanleg van een natuurijsbaan bij de Vrijheidsdreef betreft, verdient het z.i. aanbevelina maatregelen te nemen om be- bouwing b.v. in de vorm van een consumptietent te voorkomen. ad a. Met betrekking tot de landschanpelijke waarde van "Dennen- neuvel" dient onderscheid gemaakt te worden tussen het weste- iijke en het oostelijke deel van het landgoed. De tv/ee oostelijke bouwnlaatsen - reeds opgenomen in het vi- gerende bestemmingsplan - zijn open plekken, deel uitmakend van de gazons in dit lager gelegen gedeelte van het terrein. Voor de ontsluiting von deze bouwplaatscn kan met een mini- mum aan weglengte worden volstaan. De bouwplaatsen in het westelijke gedeelte bevinden zich - 14 4e afd 26 augustus 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 18