k. de bouw van de onder de nrs. 2,4,5,6 en 7 aangegeven woonhuizen op "Dennenheuvel"; adressant verzoekt te onderzoeken of perceel no.ll niet tot bewoning is te renoveren en om geen sloopvergun- ning te geven voor de nrs.9 en 10; 1. de geprojecteerde wegomlegging van de Glipperdreefdeze weg- verbetering leidt tot een verdere verkeerstoename naar de Schouwbroekerbrug m. het verloren gaan van het moerasgebied bij het Reigersbos; dit terrein is een voormalig oevergebied van de oude schoorwal de geprojecteerde tennisvelden kunnen in de directe omgeving te Bennebroek met de aldaar bestaande banen uitgebreid worden; n. de staat van onderhoud van de v.m. theekoepel op "Hagenduin"; het noodzakelijke onderhoud heeft tot op heden niet plaats gevonden; o. idem van de begroeiing op het landgoed "Ipenrode" lanas de Leidsevaart p. I de bouwhoogte van de Pedagonische Akademie "de La Salle" (14 m); de hoogte van 10 m waarvoor de bouwvergunning is verleend, betekent al een onaanvaardbare aantasting van het binnenduin en de omgeving van de "Gliphoeve"; II het ontbreken van bepalingen inzake herbeplanting van het ten onrechte gerooide bosperceel t.p.v. het geprojecteer- de parkeerterrein en het volledig herstel van de v.m. "kraak"; (de afmetingen van het inmiddels gerooide bos- perceel maken het mogelijk alle secundaire schoolvoor- zieningen hier een plaats te iaten vinden zonder enige aantasting van het verdere terrein), alsmede bepalingen m.b.t. het achterstal1ig onderhoud van het gespaarde bos- perceel langs de Prinsenlaan plaats te doen vinden, het direct nâ het in gebruik nemen van het nieuwe schoolge- bouw laten verwijderen van de tijdelijke gebouwen en het verwijderen van de tijdelijke toegangsweg over de v.m. bieek; q. het plaatsen van de volgende gebouwen in de as van de oorspron- kelijke buitenplaats "De Hartekamp": no - 10 uitbreiding verpleegstershuis; 14 verzorgingsgebouw; 15 zwembad 18 trafo-gebouw ad a. Cp bladzijde 2 van de toelichting staat vermeld dat het stads- parkje (ten noorden van de Adriaan Pauwlaan) niet in het plan- gebied is opgenomen. Dit stadsparkje zal in een ander bestem- - 33 - 4e afd 26 augustus 1976 94 1ijnen van C.R.M. 19 schakel-station;

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 37